Pasowanie na ucznia – fotorelacja

W dniu 10 października 2024 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie na pierwszoklasistę. Dyrektor Iwona Łapińska oraz Wicedyrektorzy Marta Pisarek i Grzegorz Kamiński pasowali uczniów, oficjalnie przyjmując ich do szkolnej społeczności.
Część artystyczną przygotowały Panie Katarzyna Ołów i Beata Ursel, zapewniając wszystkim niezapomniane wrażenia. W uroczystości uczestniczyło wielu rodziców, którzy z dumą obserwowali swoje pociechy w pięknych strojach.
Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, który będzie przypominał im o tym wyjątkowym dniu. Uroczystość uświetnił także poczet sztandarowy, dodając jej jeszcze więcej wzniosłości i uroku.
Wszyscy uczestnicy byli pięknie ubrani, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter tego wydarzenia.