Legitymacje szkolne

Uczniowie, którzy nie mają miejsca na pieczątkę na legitymacji szkolnej w wersji papierowa, otrzymają nową legitymację w wersji plastikowej za darmo. Warunkiem otrzymania nowej  legitymacji za darmo jest dostarczenie do sekretariatu starej legitymacji.

Uczniowie, którzy zgubili lub zniszczyli legitymację, muszą na konto szkoły dokonać opłaty skarbowej w wysokości 9 zł:

14 1030 1508 0000 0008 2305 5002  – tytuł  wpłaty: opłata za legitymację, imię i nazwisko ucznia oraz klasa.   Następnie dostarczyć do sekretariatu albo przesłać na adres  sp34@sp34.olsztyn.eu dowód  wpłaty oraz aktualne zdjęcie w wersji cyfrowej  (nazwa pliku to imię i nazwisko oraz pesel ucznia oraz rozszerzenie jpg  np. Jan Nowak 12240106500.jpg). Legitymacje drukowane są poza szkołą, więc termin wyrobienia, a co za tym idzie odbioru legitymacji, nie jest od nas zależny.