Dostęp do dziennika Librus

Rodziców/Opiekunów pierwszoklasistów oraz uczniów, którzy zaczęli naukę w naszej szkole od 02.09.2024 informujemy, że mogą już zakładać konta w dzienniku elektronicznym. Aby to zrobić należy:
▶ wejść na stronę szkoły https://sp34.olsztyn.eu/
▶ wybrać ikonę dziennik elektroniczny
▶ nacisnąć na link “Przywracanie dostępu do konta”
▶ w nowym polu wpisać adres mailowy, który został podany wychowawcy klasy
▶ zaznaczyć pole “Nie jestem robotem”
▶ nacisnąć wyślij wiadomość
Na swoją skrzynkę pocztową otrzymacie Państwo login oraz link do utworzenia hasła logowania. Po kliknięciu w link trzeba sprawdzić czy login jest zgodny z tym podanym w mailu, a następnie utworzyć hasło. Hasło powinno składać się minimum z 8 znaków, jeden znak specjalny, jedna wielka litera. Hasło nie może mieć nic wspólnego z imieniem i nazwiskiem dziecka/Rodzica.
▶ po utworzeniu hasła należy wejść ponownie na stronę szkoły, wybrać dziennik elektroniczny i zalogować się swoim loginem (otrzymanym w mailu) oraz utworzonym hasłem.
Dodatkowo możliwe jest korzystanie z bezpłatnej aplikacji mobilnej Nasze Szkoły. Należy pobrać ją na urządzenie mobilne. Aby ją aktywować należy po zalogowaniu z przeglądarki internetowej do dziennika elektronicznego zeskanować kod QR dostępny pod ikonką “Aplikacja mobilna”
Informujemy jednocześnie, że konta osób, które aktywowały dziennik przed oficjalnym komunikatem, zostały skasowane. Należy ponownie przeprowadzić rejestrację w systemie.
Osoby, które są Rodzicami/Opiekunami więcej niż jednego dziecka w naszej szkole i chcą logować się do konta przy użyciu jednego adresu mailowego powinny podać wychowawcy PESEL. Dopiero wtedy możliwe jest aktywowanie konta.
Powyższą instrukcję stosujemy również jeśli utraciliśmy dostęp np. z powodu zagubienia hasła.