Bezpieczne ferie

Policjanci z KWP w Olsztynie pan Adam Borowski i Tomasz Zieliński odwiedzili uczniów klasy 1 a, aby przypomnieć najważniejsze zasady bezpieczeństwa, które warto stosować podczas wyjść i zabaw w trakcie ferii . Przypomnieli pod jakie numery należy dzwonić, aby uzyskać potrz ebną pomoc. Dzieci z uwagą wysłuchały wskazówek, odpowiadały na pytania, mogły zobaczyć  kajdanki, odznaki i inne atrybuty policyjne. Na koniec zaś uczniowie zamienili się w prawdziwych detektywów i poszukiwali misia, który okradł cukiernię. Cała akcja zakończyła się sukcesem, a miś trafił do więzieniaJ Dziękujemy za cenną lekcję o bezpieczeństwie. To bardzo ważne, aby najmłodsi mieli świadomość zagrożeń, które mogą je spotkać podczas zimowych zabaw i na drodze każdego dnia.